Натисніть тут, щоб залишити відгук

Додати свій відгук
* Обов'язкові поля

Додано: 25.03.2017  Написав(ла): мама Славика и Лёши

Один из лучших детских садов города, пишу без преувеличения, так как ходят двое моих детей. Спасибо администрации за хорошо организованную работу воспитателей, которые заботятся и развивают детей, а также музруководителей за яркие и незабываемые утреники. Так держать!!!

Додано: 07.03.2017  Написав(ла): Батьки

Велика вдячність вихователям групи № 6, Таісії Анатоліївні та Наталії Олександрівні, за любов, тепло та радість, яку вони щодня дарують нашим дітям!

Додано: 16.02.2017  Написав(ла): Ольга

Найкращий садочок у нашому районі! Хороша атмосфера, турботливі вихователі та няня. Син з радістю йде до садочка, а це головне!!!

ДНЗ №16 , USA 4.7 5.0 3 3 Один из лучших детских садов города, пишу без преувеличения, так как ходят двое моих детей. Спасибо