Освітній процес  закладу дошкільної освіти будується за:
  Базовим компонентом дошкільної освіти України;

⇐ Освітньою комплексною програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» (Огнев’юк В.О., Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н.І. та ін.);
⇐ Парціальні освітні програми:
          «Про себе треба знати, про себе треба дбати»,  програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (Лохвицька Л.В.)
          «Казкова фізкультура»    програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (М.М.Єфименко)
           Програма соціальної та фінансової освіти для дітей від 3 до 6 років «Афлатот»
          «Радість творчості» програма художньо – естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)
          «Цікаві шашки», програма з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки» (В.Семизорова, О. Романюк, Г.Дульська ) .

• «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.)
  • «Безмежний світ гри з LEGO» Програма розвитку дитини від 2 до 6 років (О.Рома)
  • «Музично – оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», програма і методичні рекомендації (С.В.Боднар)