Освітній процес  закладу дошкільної освіти будується за:

Базовим компонентом дошкільної освіти ;

⇐ комплексною програмою: освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (Огнев’юк В.О., Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н.І. та ін.);

⇐ Парціальні освітні програми:

•  «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (Лохвицька Л.В.)
  •  «Казкова фізкультура»    програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (М.М.Єфименко)
  • «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.)
  • «Безмежний світ гри з LEGO» Програма розвитку дитини від 2 до 6 років (О.Рома)
  • «Музично – оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», програма і методичні рекомендації (С.В.Боднар)
  • «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» Парціальна програма для закладів дошкільної освіти
  • «Дитяча хореографія», А.С.Шевчук