Наші досягнення

2016 рік – грамота Хитрук Марині вихованці ДНЗ №16 за перемогу в міській виставці конкурсу новорічних композицій “Зимова феєрія – 2016”

2016 рік – диплом за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва в загальноміському фестивалі дитячої творчості “Чарівна квітка – 2016”

2016 рік – диплом загальноміського конкурсу серед ДНЗ “Колискова пісня” Савчук Н.А. КЗ «ДНЗ №16№» в номінації “Сучасна колискова пісня»

2015рік – Голубчик Т.О., Шевченко І.О. -переможці міського конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник – 2015», номінація «Електронно-освітній ресурс»

2015 рік – грамота  за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та за перемогу  в номінації «Хореографія» у загальноміському фестивалі дитячої творчості “Чарівна квітка – 2015”

2015 рік – грамота Деревлюк Поліні вихованці ДНЗ №16 за перемогу в міській виставці конкурсу новорічних композицій “Зимова феєрія – 2015”

2014 рік -Голубчик Т.О., Колосова Ю.І.- переможці  міського конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник – 2014», номінація «Навчально-методичний посібник ДНЗ»

2014 рік – грамота за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та за перемогу в номінації «Вокал» у загальноміському фестивалі дитячої творчості “Чарівна квітка – 2014”

2013 рік – диплом за участь в Всеукраїнському фестивалі “Писанковий рай 2013”, за збереження та популяризацію традицій писанкарства.

2013 рік – грамота за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та за перемогу в номінації «Художнє читання» в загальноміському фестивалі дитячої творчості “Чарівна квітка – 2013”

2013 рік – диплом загальноміського конкурсу серед ДНЗ “Колискова пісня” Клітної О.А., Пишної Т.Д. ДНЗ №16 в номінації “Аматорске виконання колискової пісні”

2012 рік – диплом за участь в VІІ Малих Олімпійських іграх серед вихованців ДНЗ міста Вінниці. За пропаганду здорового способу життя та активну участь в спортивному житті міста.

2012  рік – грамота за значний внесок в розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку, пропаганду кращих досягнень народного та сучасного мистецтва та перемогу в намінації “Естрадно – спортивний жанр” в загальноміському фестивалі дитячої творчості “Чарівна квітка – 2012”

2012 рік – грамота Чорній Тетяні вихованці ДНЗ №16 за перемогу в міській виставці конкурсу новорічних композицій “Зимова феєрія – 2012”

2011 рік – грамота Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте І місце у конкурсі “Зимова феєрія”

2011 рік – подяка трудовому та батьківському колективу за підготовку закладу до нового 2011 – 2012 н.р.

2011 рік – Диплом Департаменту освіти Вінницької міської ради за перемогу у конкурсі на краще оформлення території до літнього оздоровчого періоду.

2011 рік – сертифікат педагогічних ідей, виданий управлінням освіти Вінницької міської ради за участь у конкурсі “Навчально-методичний посібник” в рамках акції “Ярмарок фахових сподівань”

2011 рік – Диплом Управління освіти  Вінницької міської ради за значний внесок у розвиток творчих здібностей дошкільників та участь у загальноміському фестивалі дитячої творчості “Чарівна квітка”

2010 рік – грамота управління освіти ВІнницької міської ради за зайняте ІІ місце у конкурсі “Зимова феєрія”

2010 рік – подяка трудовому та батьківському колективу за зайняте ІІІ місце у міському огляді-конкурсі по підготовці закладів до нового 2010 – 2011 н.р.

2009 рік – подяка трудовому та батьківському колективу за зайняте ІІІ місце у міському огляді-конкурсі по  підготовці  закладів  до нового 2009 – 2010 н.р.

2008 рік – грамота  Управління освіти Вінницької міської ради за зайняте І місце у конкурсі “Зимова феєрія”

2007 рік – грамота  Управління освіти Вінницької міської ради  за перемогу у конкурсі “Рідна Вінниця”

2006 рік – Гук Ірина Анатоліївна – переможець конкурсу “Вихователь року” у номінації “Вихователь-ерудит”

2006 рік – грамота Управління освіти Вінницької міської ради за зайняте ІІ місце у конкурсі витинанок “Українська зимова фантазія”